KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9741177
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt tusch vattenfärg
-
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:57
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:25
-
6051 Blyerts
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Replik". Signe..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:56
-
6124 Parti grafik
+ akvarell, Diverese, oramade lösa blad, Bland ann..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:20
-
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:49
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt tusch vattenfärg
-
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:57 -
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:25 -
6051 Blyerts
Einar Nerman (1888-1983), Sverige. "Replik". Signe..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:56
-
6124 Parti grafik
+ akvarell, Diverese, oramade lösa blad, Bland ann..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:20 -
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:49